آراد برندینگ
خانه / میناکاری / کاسه میناکاری / کاسه پایه دار میناکاری ۱۰ سانتی متری | عرضه انواع ظروف مینا

کاسه پایه دار میناکاری ۱۰ سانتی متری | عرضه انواع ظروف مینا

کشور ما دارای مردمی فرهیخته و هنرپرور می باشد. هنرمندان زیادی در کشور مان به انجام انواع و اقسام هنر های دستی مشغول می باشند. این هنر ها علاوه بر مردم کشور خودمان توجه مردم کشور های دیگر را نیز به خود جلب کرده اند. یکی از این هنر ها مینا کاری می باشد که روی ظروف مختلف انجام می شود. عرضه انواع ظروف مینا کاری از طریق مراکز فروش هنری انجام می شود. یکی از این ظروف، کاسه پایه دار میناکاری ۱۰ سانتی متری است. این هنر روی ظروف مختلفی انجام می شود. برای مثال میناکاری روی چوب یا میناکاری روی سفال، روی مس و غیره.

کاسه پایه دار میناکاری 10 سانتی متری | عرضه انواع ظروف مینا

فروشگاه انواع ظروف پذیرایی میناکاری شده

فروشگاه انواع ظروف پذیرایی میناکاری شدهفروشگاه انواع ظروف پذیرایی میناکاری شده در اکثر شهر های کشور به دلیل استقبال زیاد مردم از این هنر زیبا وجود دارند. این فروشگاه ها به عرضه ظروف مینا کاری به مشتری های خود مشغول می باشند.

از جمله این ظروف که منقش به میناکاری هستند، کاسه بشقاب میناکاری می باشد که مشتری ها آن ها را برای تزئین منزل یا دفتر کار خود و یا برای استفاده های شخصی شان تهیه و خریداری می نمایند.

این مراکز فروش ظروف را هم به صورت تک و هم به صورت ست به فروش می رسانند. خریدار ها می توانند با توجه به دکوراسیون ساختمان خود آن ها را انتخاب و خریداری کنند.

عرضه مرغوب ترین ظروف میناکاری

عرضه مرغوب ترین ظروف میناکاریعرضه مرغوب ترین ظروف میناکاری از طریق فروشگاه های هنر های دستی انجام می شود. مشتری های علاقه مند به این هنر می توانند با مراجعه به این مراکز انواع و اقسام متفاوت ظروف را مشاهده کنند و اطلاعات کافی و لازم را نیز در مورد آن ها به دست آورند.

سپس به خرید این محصولات با توجه به سلیقه خود اقدام کنند. این فروشگاه ها دارای سایت های اینترنتی نیز می باشند. در این سایت ها تصاویر ظروف همراه با اطلاعات کامل در مورد آن ها درج شده اند.

مشتری ها بعد از مطالعه سایت های گوناگون می توانند یک سایت معتبر را برای خرید انتخاب کنند و به صورت غیر حضوری که یک روش بسیار راحت و سریع می باشد خرید خود را انجام دهند.

قیمت کاسه پایه دار میناکاری شده

قیمت کاسه پایه دار میناکاری شدهمشتری ها می توانند قیمت محصولات مینا کاری شده را از مراکز فروش و یا سایت های اینترنتی به دست آورند و بعد از اطلاع یافتن از قیمت آن ها، اقدام به خرید نمایند. این افراد می توانند قیمت ظروف را از لیست قیمت میناکاری به دست آورند.در این لیست قیمت تمام محصولات درج شده است.

برای مثال مشتری هایی که قصد خرید کاسه را دارند می توانند قیمت کاسه پایه دار میناکاری شده را از این مراکز و یا سایت ها دریافت نمایند. سپس یکی از انواع مختلف آن ها را به دلخواه خود خریداری کنند.

اطلاع یافتن از این قیمت ها هم به سود مشتری ها و هم به سود فروشنده ها می باشد. زیرا از این طریق آن ها می توانند باقیمت واقعی خرید و فروش را انجام دهند.

روش تشخیص محصولات میناکاری اصل

روش تشخیص محصولات میناکاری اصللازم است مشتری هایی که قصد خرید دارند، روش تشخیص محصولات میناکاری اصل را آموزش ببینند. آن ها باید بدانند که این محصولات باید وزن سنگینی را دارا باشند. برای مثال گلدان میناکاری اصل باید دارای وزن بالایی باشد.

دیگر این که هر کدام از این کالا ها باید دارای شناسنامه باشند. این شناسنامه هویت محصول است. در آن تمام مشخصات مربوط به کالا ذکر شده است. اطلاعاتی را که مشتری ها لازم است بدانند را در بر گرفته است.

در این محصولات باید از رنگ های شفاف و درخشان استفاده شود. رنگ ها باید در تمام قسمت های سطح کالا با هم هماهنگ باشند. بیشتر این ظروف به رنگ آبی و سفید می باشند.

نقوش حک شده بر روی این کالا ها به شکل گل یا مرغ و گاهی اوقات نیز ترکیبی از این دو می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09138661637
mobile icon شماره موبایل: 09136936020
telephone icon شماره ثابت: 03142637938
telegram icon تلگرام: atighsepahaniran@
instagram icon اینستاگرام: atighsepahan
email icon پست الکترونیکی: atighsepahan@yahoo.com
address icon آدرس دفتر: اصفهان - نجف آباد - خیابان فردوسی مرکزی - ساختمان کریم زاده - پلاک 8 - شرکت عتیق سپاهان ایرانیان

مطلب پیشنهادی

انجمن میناکاری عتیق سپاهان ایرانیان

انجمن میناکاری عتیق سپاهان ایرانیان موسسه ی فرهنگی ، هنری ، بازرگانی عتیق سپاهان ایرانیان …

پاسخی بگذارید