آراد برندینگ
خانه / میناکاری / کاسه مسی میناکاری / کاسه پایه دار مسی میناکاری | سفارش میناکاری روی مس

کاسه پایه دار مسی میناکاری | سفارش میناکاری روی مس

کاسه پایه دار مسی میناکاری نمونه ای از ظروف میناکاری است که در مراکز و بازار های فروش این اجناس به فروش می رسد. سایز های متنوعی از این کالا در ویترین مغازه ها قابل مشاهده است که هر کدام قیمت خاص خود را دارد. در این فروشگاه ها انواع لوازم میناکاری مانند قندان میناکاری و شیرینی خوری میناکاری که برای تزیین ساخته می شوند به مشتریان عرضه می شود. البته علاوه بر جنبه تزیین برای قرار دادن مواد غذایی مختلف نیز می توان از این ظروف استفاده نمود.

کاسه پایه دار مسی میناکاری | سفارش میناکاری روی مس

سفارش میناکاری روی مس، شیشه و سفال

سفارش میناکاری روی مس، شیشه و سفالمیناکاری یا هنر حک نقش و نگار بر روی وسایل مختلف از هنر های قدیمی و از صنایع دستی در ایران می باشد که دارای قدمت دیرینه ایست. این هنر قابل حک بر روی انواع مس، شیشه و سفال است که محصول نهایی به میزان کاری که بر روی آن انجام شده است دارای قیمت متفاوتی می باشد. مثلا قیمت بشقاب میناکاری سفال از انواع میناکاری روی مس آن دارای قیمت گوناگونی می باشد. 
کسانی که به دنبال خرید این کالا می باشند می توانند نمونه دلخواه خود را با ذکر نوع ظرف و جنس آن به تولید کننده سفارش دهند. این سفارش شامل ابعاد و سایز و همچنین نوع طرح نیز می تواند باشد. 
برخی فروشگاه های بزرگ نیز که دارای فروش زیادی می باشند برای تامین این اجناس سفارش تولید و خرید آن را به سازندگان آن می دهند تا مشتریان دست خالی از مغازه بازنگردند.

عرضه انواع ظروف پذیرایی میناکاری

عرضه انواع ظروف پذیرایی میناکاریظروف پذیرایی میناکاری شامل وسایل مختلفی می شود که عرضه آن در بازار هایی که به فروش اختصاصی این لوازم اختصاص دارند صورت می گیرد. همچنین در بازار صنایع دستی که در شهر های گوناگون قرار دارد نیز این تولیدات قابل عرضه می باشند. قیمت و نوع هر کدام از این ظروف متفاوت بوده و بسته به اندازه و همچنین جنس مواد اولیه دارای نرخ خاص خود می باشد. مثلا قیمت کاسه میناکاری بسته به سایز و ابعاد آن دارد. مسلما سایز های کوچک آن دارای قیمت ارزان تری در مقایسه با سایز های بزرگ می باشد.
اینترنت و سایت های آنلاین آن نیز مکانی برای عرضه این کالا در ارقام مختلف می باشند. در این وب سایت ها مشخصات این ظروف از قبیل ارتفاع و نوع مدل آن به همراه نام سازنده برای کاربران سایت ذکر می شود. از طریق مشاهده تصاویر این اجناس همچنین زمینه مقایسه شکل و قیمت هر کدام نیز فراهم می شود تا خریداران در نهایت به انتخاب مورد مناسب خود بپردازند.

مشخصات کاسه پایه دار مسی میناکاری

مشخصات کاسه پایه دار مسی میناکاریکاسه پایه دار مسی میناکاری در ارتفاع های مختلفی تولید می شود. لبه های این کاسه به شکل دالبری یا ساده است و نقوش مختلفی بر روی آن حک می شود. انواع آجیل، قند و خوراکی های دیگر در این کاسه ها قابل استفاده است. حتی برای تزیین دکوراسیون داخلی نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. 
جنس این کاسه ها از مس است و کار های تزیینی انجام شده بر روی آن توسط هنرمندان ایرانی نقش می بندد. نقوشی که بر روی این لوازم ایجاد می شود برگرفته از هنر های اسلامی و نقوش اسلیمی است که زیبایی خاصی به آن بخشیده و جلوه گر هنر ایرانی و ایران زمین است.

لیست قیمت انواع ظروف میناکاری شده

لیست قیمت انواع ظروف میناکاری شدهلیست قیمت میناکاری تابعی از عوامل متنوعی است که مهمترین آنها عبارتند از:

  • جنس مواد اولیه و قیمت آنها
  • نوع تزیینات به کار رفته در آن و اندازه آن

ظروف مینا کاری در گستره متنوعی تولید می شوند که هر کدام دارای کاربرد خاصی هستند. البته برخی افراد ترجیح می دهند از این وسایل استفاده نکرده و فقط برای تزیین آنها را خریداری نمایند. فروشگاه هایی که به عرضه این اجناس می پردازند، در فهرست کالا های خود قیمت های متفاوتی از ارزان قیمت ترین تا گران قیمت ترین را دارند. از این رو انتخاب آنها برای افراد با هر درآمدی بسیار آسان خواهد شد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09138661637
mobile icon شماره موبایل: 09136936020
telephone icon شماره ثابت: 03142637938
telegram icon تلگرام: atighsepahaniran@
instagram icon اینستاگرام: atighsepahan
email icon پست الکترونیکی: atighsepahan@yahoo.com
address icon آدرس دفتر: اصفهان - نجف آباد - خیابان فردوسی مرکزی - ساختمان کریم زاده - پلاک 8 - شرکت عتیق سپاهان ایرانیان

مطلب پیشنهادی

میناکاری

میناکاری یکی از هنرهای بسیار قدیمی و در عین حال ماندگار است که همواره هنرمندان …

پاسخی بگذارید